Suncadia Half Marathon Rekapitulace a výsledky

jsem tento víkend provozoval Suncadia Half Marathon! Stejně jako můj jeden dobrý přítel SkinnyRunner běžel celý maratón a také získal 1. místo! Gratulujeme jí !!

(Pamatujete si, kdy měl SR běžící blog a Eintracht Frankfurt Dres také byl zábavný a také by se mnou chodil po celou dobu a také si vybral mě na závody? To mi chybí, že?)
Moje nejnovější videa

Co jím za den – Runner Edition
Co jsem jedl za den. Potravinový deník od běžce, který v současné době trénuje na maraton nebo půlmaraton. Snídaně, oběd, večeře a občerstvení plus tipy.

Více videí

0 sekund 14 minut, 26 sekund

Další
High Achiever – Great Francouzská fotbalová reprezentace Dres Listes Book Review
06:12

Žít
00:00
08:21
14:26

Tak jako tak…

Byl jsem pozván, abych provozoval oslavu Suncadia Multi-Sport a také jsem si vybral závody-cyklistické turné, maraton, půlmaraton, závod Path nebo 5K! Chtěl jsem běžet plnou, ale rozhodl jsem se odstoupit na polovinu Marathonu, protože jsem nedávno provozoval 19 miler a 18 miler, nemám pocit, že jsem v té nejlepší podobě, stejně jako ‘ Chci, aby to byl pochod k mé smrti.

Celý maratón začal v 7:30 a také celý začal 8:00. Takže když jsem čekal, až začnu polovinu, viděl jsem, jak SR běží kolem míle 2.

Pak jsem narazil na Porta Potties a také jsem řekl HI této krávě, než se vydám na začátek.

Závod je na nemovitosti Suncadia. To byla ideální možnost vyzkoušet si a potěšení v oblasti střediska.

Je to opravdu krásné a také ekologické zde! Je však také kopcovitá. Program je docela obtížný a některé části byly větrné.

Poté, co jsem šel nahoru několik kopců, byl jsem určitě potěšen, že jsem se rozhodl udělat polovinu.

Je to těžká rasa, ale zábavná i hezká. Prošli jsme spoustou vynikající scenérie, ale absolutní vrchol bylo, když jsem viděl jelena nejlépe před Mile 12 !!!

Musel jsem se zastavit a také pořídit video i několik obrázků. To mi úplně udělal den! Nevidím tuto trochu divočinu v Orange County.

Program je na zpevněných tratích nebo ulicích, které pobíhají kolem obytné nemovitosti – s výjimkou 1 míle, která je od začátku / povrchu k ulici.

Dokončil jsem půlmaraton za necelé 2 hodiny. Protože závod byl tak obtížný, jen jsem se pokusil udělat své nejlepší a také řídit tangens.

Jedná se o relativně malou událost s 60 běžci v plném maratonu a asi 150 běžců v polovině maratonu. Oslava Expo i po závodě SS Lazio Dres je také malá, ale bylo tam spousta banánů, z-barů, clif barů a vody. Na bryndáčku byla také lístek na pivo, ale nejsem pivní dívka. Pakety vyzvednutí, závod začíná, stejně jako cokoli jiného, ​​čemu věřím, bylo dobře organizováno.

Co jsem zvyklý na Suncadia Half Marathon:

A. PROCOMPRESSESSOR ATOR i ponožky

B. Danskin Sportsbra

C. Oranžová nádrž

D. Dlouhodobé šortky

E. Brooks Running Shoes

Otázka: Zastavili byste se v závodě, abyste vyfotografovali jelena? Jaké zvíře by trvalo, než se zastaví?

Byl jsem pozván, abych provozoval multi-sportovní festival Suncadia. Všechny názory jsou moje vlastní.

Surf City Half Marathon výsledky a také rekapitulace

Surf City Marathon a také poloviční maratonské výsledky a také rekapitulace. Obrázky a zábava z Half Marathon Run in Huntington Beach

Znamejte výsledky závodu Marathon-Big a také rekapitulace

Revel Run Race SeriesMarathon obrovský medvědí závod rekapitulace a také seznam 10 nejlepších. nejlepší kilometry vzpěry obrovského medvěda a také běh s mým

AFC Half Marathon Race Rekapitulace a fotografie

Nejlepší americké město (San Diego) Half Marathon Race výsledky i rekapitulace. AFC Half Marathon Photos. Běží

krajka Up Irvine Half Marathon

Lexus Lace Up Race Irvine Half Marathon. Oranžová oblast běží polovinu, 5k, výsledky relé a také rekapitulace. 2019 Lace Up Run Race Disc

Irvine Half Marathon Race Rekapitulace

Half Marathon Race Recap a také recenze. Irvine napůl bláznivý poloviční maraton běžící program a také hodnocení rasy, jakož i návrhy pro

OC Half Marathon výsledky a také top 13 hlavních událostí

OC Marathon a také poloviční maratonské závody. Rekapitulace oranžové oblasti a nejlepší části běhu 13,1 mil. diskontní sazby pro ostatní

⚡ Shareaholic

.

jsem tento víkend provozoval Suncadia Half Marathon! Stejně jako můj jeden dobrý přítel SkinnyRunner běžel celý maratón a také získal 1. místo! Gratulujeme jí !! (Pamatujete si, kdy měl SR běžící blog a Eintracht Frankfurt Dres také byl zábavný a také by se mnou chodil po celou dobu a také si vybral mě na závody?…